Кандидатите на ПП „Възраждане на Отечеството“ за депутати в 45-ото Народно събрание в брой 174

Кандидатите на ПП „Възраждане на Отечеството“ за депутати в 45-ото Народно събрание
Категория: МАСИ И ВЛАСТ

Лого ПП

 

 

 

Антон Сираков – водач на листата в 1-ви МИР – Благоевград, е роден през 1952 г. Председател на ПП „Нова сила“, юрист, адвокат.

МИР 1 – БЛАГОЕВГРАД

1. Антон Сираков
2. Ибрахим Молла
3. Владимир Живков
4. Васил Костов
5. Димка Попстоянова
6. Любен Апостолов

Антон Сираков – водач на листата в 1-ви МИР – Благоевград, е роден през 1952 г. Председател на ПП „Нова сила“, юрист, адвокат.

 


 

Женя Илиева – водач на листата във 2-ри МИР – Бургас

МИР 2 – БУРГАС

1. Женя Илиева
2. Нако   Стефанов
3. Константин Костов
4. Илия Влаев
5. Станислав Асенов
6. АлександърТомов
7. Недялка Баева

Женя Илиева – водач на листата във 2-ри МИР – Бургас, е председател на НД „Русофили“ – Бургас, Председател на ПП „Възраждане на Отечеството“ – Бургас, национален координатор на ППВО за Югоизточен район (области – Бургас, Сливен, Ямбол, Стара Загора)

 


 

Игнат Раденков – водач на листата в 3-ти МИР – Варна

МИР 3 – ВАРНА

1. Игнат Раденков
2. Искра Иванова
3.   Илиян Великов
4.   Боян Дуранкев
5.   Галина Николова
6.   Веселин Георгиев
7.   Кирил Малеев
8.   Иван Иванов
9.   Орлин Обрешков
10. Силвия Петрова
11. Надка Пенева
12.  Генко  Тенев
13. Николай Ненов

Игнат Раденков – водач на листата в 3-ти МИР – Варна, е роден през 1938 г. Предложен от Национално движение за ляво обединение (НДЛО), строител, носител на званието Герой на социалистическия труд, председател на Обединеното гражданско сдружение-Варна.

 


 

Юрий Янков, водач на листата в 4-ти МИР – Велико ТърновоМИР 4 – ВЕЛИКО ТЪРНОВО

1. Юрий Янков
2. Валентин Вълков
3. Ганчо Георгиев
4. Йото Йотов

Юрий Янков, водач на листата в 4-ти МИР – Велико Търново, е роден през 1959 г. Юрист, адвокат. Общински и областен ръководител на НД  „Русофили“ – Сливен, председател на ПП „Възраждане на Отечеството“ – Сливен.

 

 


 

Ивайло Иванов, водач на листата в 5-и МИР – ВидинМИР 5 – ВИДИН

1. Ивайло Иванов
2. Тихомир Станчев
3. Мартин Божилчев

Ивайло Иванов, водач на листата в 5-и МИР – Видин, е роден на 1960 г. Член на Националния съвет на НД „Русофили“, член на Изпълнителното бюро на Националния политически съвет на ПП „Възраждане на Отечеството“.

 

 


 

Христо Монов, водач на листата в 6-и МИР – Враца

МИР 6 – ВРАЦА

1. Христо Монов
2. Марияна Каменова
3. Петър Пандурски

Христо Монов, водач на листата в 6-и МИР – Враца, е роден през 1958 г. Висше образование – специалност „Психология“.

 

 

 


 

Искра Иванова, водач на листата в 7-и МИР – ГабровоМИР 7 – ГАБРОВО

1. Искра Иванова
2. Радко  Хаджиев
3. Бистра Кралева

Искра Иванова, водач на листата в 7-и МИР – Габрово, Висше образование – специалност „Театрална режисура“. Председател на Сдружение „Славянски звън“ и директор на Международен младежки фестивал „Славянски звън“.

 

 


 

Димитър Щерев, водач на листата в 8-и МИР – ДобричМИР 8 – ДОБРИЧ

1. Димитър Щерев
2. Валентин Славов
3. Иван Иванов
4. Пламен Първанов
5. Димитър Желязков
6. Стоил  Стоилов

Димитър Щерев, водач на листата в 8-и МИР – Добрич, е роден през 1960 г.  Завършва магистратура в Руския държавен геологопроучвателен университет, Москва, специалност „Хидрогеология и инженерна геология“.  Специализирал е в Исландия, Германия, Ирландия и др. в областта на управлението на инвестиционни проекти в енергетиката, експлоатацията на подземни газови хранилища и газопреносни системи, геотермалната енергетика и в геоекологията. От 1997 г. работи в „Булгартрансгаз“ ЕАД.  Участвал е в инициализирането, управлението, координирането, мониторинга и изпълнението на различни международни газови проекти, като „Южен поток“, „Набуко“, в тарифното регулиране на турския газов пазар, финансирани от Европейския съюз и Агенцията за търговия и развитие на САЩ. От 2008 г. е член на Международния газов съюз (International Gas Union) ‒ Работен комитет по подземно съхранение на природен газ, където има представени и защитени редица разработки, касаещи развитието на газовата индустрия в България и региона.

 


 

Мирослав Митков, водач на листата в 9-и МИР – Кърджали

МИР 9 –  КЪРДЖАЛИ

1. Мирослав Митков
2. Емил Николов
3. Иван Герджиков

Мирослав Митков, водач на листата в 9-и МИР – Кърджали, е роден през 1998 г. Висше образование – специалност „психология“. Репортер в ТВ „Евроком“.

 

 


 

Георги Градевски, водач на листата в 10-и МИР – Кюстендил

МИР 10 – КЮСТЕНДИЛ

1. Георги Градевски
2. Антон Сираков
3. Людмил Новков
4. Георги Николов

Георги Градевски, водач на листата в 10-и МИР – Кюстендил, е роден през 1988 г. Висше образование – специалност „Финанси и счетоводство“. Работи като експерт в изготвяне и управление на проекти, подпомагащи малкия и средния бизнес. Независим общински съветник в град Дупница.

 


 

Светослав Иванов, водач на листата в 11-и МИР – Ловеч

МИР 11 – ЛОВЕЧ

1. Светослав Иванов
2. Румен Йорданов
3. Пламен Александров

Светослав Иванов, водач на листата в 11-и МИР – Ловеч, е роден през 1958 г. Член на ПП „Нова сила“. Висше икономическо образование – магистър, специалност „Мениджмънт и маркетинг“. Работи в сферата на информационните технологии.

 

 


 

Владимир Чучуев, водач на листата в 12-и МИР – Монтана

МИР 12 – МОНТАНА

1. Владимир Чучуев
2. Стефан Урумов
3. Виолета Ерменкова
4. Росен Риджолски
5. Марияна Златкова
6. Десислав Денков
7. Георги Георгиев
8. Ивалина Борисова

Владимир Чучуев, водач на листата в 12-и МИР – Монтана, е роден през 1956 г. Висше образование – икономика и социология. Заместник-председател на НД „Русофили“, секретар на Националния политически съвет на ППВО.

 


 

Веселин Найденов, водач на листата в 13-и МИР – Пазарджик

МИР 13 – ПАЗАРДЖИК

1. Веселин Найденов
2. Андриан Атанасов
3. Елисавет Гангов
4. Спас Шиков
5. Десислав Стойнов
6. Георги Йорданов
7. Николай Шуманов
8. Димитър Щерев
9. Атанас Панчев

Веселин Найденов, водач на листата в 13-и МИР – Пазарджик, е юрист, адвокат. Бивш кмет на гр. Белово.

 


 

Станислав Асенов, водач на листата в 14-и МИР – Перник

МИР 14 – ПЕРНИК

1. Станислав Асенов
2. Мартин Божилчев
3. Павлина Стоянова

Станислав Асенов, водач на листата в 14-и МИР – Перник, е роден през 1994 г. Висше образование по специалността „Стопанско управление“ от Софийския университет.

 

 


 

Пламен Александров, водач на листата в 15-и МИР – Плевен

МИР 15 – ПЛЕВЕН

1. Пламен Александров
2. Юрий Николов
3. Сашо  Начев
4. Николай Стоев
5. Цеко Ангелов
6. Бистра Кралева
7. Иван Тишев
8. Красимир Кузманов

Пламен Александров, водач на листата в 15-и МИР – Плевен, е роден през  1967 г. Председател на Областния съвет НД „Русофили“ – Плевен, председател на ППВО – Плевен, национален координатор на ППВО за Северозападен район (области Видин, Враца, Ловеч, Монтана, Плевен).

 


 

Николай Малинов, водач на листата в 16-и МИР – Пловдив град

МИР 16 – ПЛОВДИВ град

1. Николай Малинов
2. Огнян Сапарев
3. Вергиния Атанасова
4. Георги Георгиев
5. Никола Аврейски
6. Благовест Вакрилов
7. Димитър Иванов
8. Христо  Монов
9. Владислав Бояджиев
10. Екатерина  Корси
11. Красимир Трайков
12. Малинка Петрова

Николай Малинов, водач на листата в 16-и МИР – Пловдив град, е роден през 1968 г. Има висше образование по специалност „История“. Председател на НД „Русофили“, председател на ПП „Възраждане на Отечеството“.

 


 

МИР 17 – ПЛОВДИВ област

1. Огнян Сапарев
2. Марко Петров
3. Георги Атанасов
4. Георги Георгиев
5. Асен Асенов
6. Павлина Стоянова
7. Димо Пулевски
8. Вълю Илиев
9. Христо Иванов
10. Валерий Бръмбаров
11. Димитър Кралев
12. Цветан Монов
13. Гошо Дамянов

Огнян Сапарев, водач на листата в 17-и МИР – Пловдив област, е роден през 1942 г. Професор по теория на литературата, бивш ректор на Пловдивския университет. Бивш директор на БНТ.

 


 

Асен Асенов, водач на листата в 18-и МИР – Разград

МИР 18 – РАЗГРАД

1. Асен Асенов
2. Георги Георгиев
3. Иван Герджиков
4. Мариян Димитров
5. Мариана Костадинова

Асен Асенов, водач на листата в 18-и МИР – Разград, е роден през 1964 г. Има висше образование по специалност „История“. Представител на 12 руски телевизионни канала в България.

 


 

МИР 19 – РУСЕ

1. Мариян Димитров
2. Иво Иванов
3. Васил Иванов
4. Мариана Костадинова
5. Любомир Иванов
6. Стефан Александров
7. Петър Владев
8. Валентин Григоров

Мариян Димитров, водач на листата в 19-и МИР – Русе, е роден през 1959 г. Съпредседател на  Национално движение за ляво обединение (НДЛО). С три висши образования – юрист, икономист, електроинженер.

 


 

Валентина Николова, водач на листата в 20-и МИР – Силистра

МИР 20 – СИЛИСТРА

1. Валентина Николова
2. Росица Милчева
3. Ирен Дончева
4. Александър Александров
5. Антония Димова

Валентина Николова, водач на листата в 20-и МИР – Силистра, има висше образование по специалност „Органична химия“, специалности от следдипломни квалификации – „Библиография“, „Системен организатор“, „Организация и управление“. Председател на „Съюз на пенсионерите 2004 обединени“  с  20 колективни  членове, редовен член от 2006 г.  на  Европейския  пенсионерски  съюз.

 


 

Митко Манев, водач на листата в 21-и МИР – Сливен

МИР 21 – СЛИВЕН

1. Митко Манев
2. Юрий Янков
3. Стефана Неделчева
4. Евтим Евтимов
5. Съби Събев
6. Еньо Енев
7. Йордан Краев

Митко Манев, водач на листата в 21-и МИР – Сливен, е роден през 1959 г. Има висше военно образование.  Председател на Общинския съвет на Съюза на офицерите и сержантите от запаса и резерва (СОСЗР) в гр. Сливен.

 


 

Емил Миланов, водач на листата в 22-ри МИР – Смолян

МИР 22 – СМОЛЯН

1. Емил Миланов
2. Димитър Иванов
3. Иво Проданов
4. Христо Гогов
5. Теодора Кислякова
6. Минчо Гърбелов

Емил Миланов, водач на листата в 22-ри МИР – Смолян, е роден през 1956 г. Генерал, бивш директор на полицията на СДВР, секретар на НД „Русофили“, зам.-председател на ПП „Възраждане на Отечеството“.

 


 

Боян Дуранкев, водач на листата в 23-и МИР – София

МИР 23 – СОФИЯ 23

1. Боян Дуранкев
2. Юрий Борисов
3. Габриел Герасимов
4. Ивайло Гроздев
5. Емил Кушлев
6. Преслав Джановски
7. Петър Пандурски
8. Ива Костадинова
9. Константин Симонов

Боян Дуранкев, водач на листата в 23-и МИР – София, е роден през 1951 г. Икономист, специалист по маркетинг и стратегическо планиране. Професор. Съпредседател на Национално движение за ляво обединение.

 


 

Нако Стефанов, водач на листата в 24-ти МИР – София

МИР 24 – СОФИЯ 24

1. Нако Стефанов
2. Валентина Николова
3. Борислав Пенков
4. Румен Йорданов
5. Георги Динев
6. Ирен Дончева
7. Виктор  Бедринов

Нако Стефанов, водач на листата в 24-ти МИР – София, е роден през 1954 г. Изследовател на страните от Източна Азия. Професор. Председател на Български национален съвет за мир.

 


 

Николай Малинов, водач на листата в 25-и МИР – София

МИР 25 – СОФИЯ 25

1. Николай Малинов
2. Ивайло  Иванов
3. Стефана Неделчева
4. Габриел  Герасимов
5. Калин Божков
6. Нели Божилова
7. Васил Иванов
8. Безат Ахмед
9. Юлия Сергева

10. Генко  Тенев
11. Искра Йотова
12. Наталия Илиева
13. Павел Георгиев
14. Мария Александрова

Николай Малинов, водач на листата в 25-и МИР – София, е роден през 1968 г. Има висше образование по специалност „История“. Председател на НД „Русофили“, председател на ПП „Възраждане на Отечеството“.

 


 

Радко Ханджиев, водач на листата в 26-и МИР – София област

МИР 26 – СОФИЯ област

1. Радко Ханджиев
2. Константин Костов
3. Емил Миланов
4. Емил Николов

Радко Ханджиев, водач на листата в 26-и МИР – София област, е роден през 1944 г. Научен работник, доктор по история. Председател на правозащитната неправителствена организация Гражданско сдружение „Асоциация на данъкоплатците в България“.

 

 


 

Атанас Панчев, водач на листата в 27-и МИР – Стара Загора

МИР 27 – СТАРА ЗАГОРА

1. Атанас Панчев
2. Юрий Борисов
3. Иван Аяров
4. Ставри Сотиров
5. Пламен Енев
6. Корнелия Владева
7. Преслав Станчев
8. Костадин Попов
9. Иван Станчев

10. Валентин Енев

Атанас Панчев, водач на листата в 27-и МИР – Стара Загора, е роден през 1965 г. Има висше образование по специалността „Право“. Магистър и доктор по „Защита на културно-историческото наследство“. Член на Гражданско обединение „Свети Георги Софийски“. Член на Председателството на национално сдружение „Обединени български граждани“. Директор на издателска къща „Новата цивилизация“.

 


 

Валентин Григоров, водач на листата в 28-и МИР Търговище

МИР 28 – ТЪРГОВИЩЕ

1. Валентин Григоров
2. Красимир Желев
3. Румен Рашков
4. Юрий Косев

Валентин Григоров, водач на листата в 28-и МИР Търговище, е роден през 1963. Има висше техническо образование – Национален технически университет ХПИ – Харков.  Главен секретар на Националния политически съвет на ПП „Възраждане на Отечеството“.

 

 


 

Румен Митев, водач на листата в 29-и МИР – Хасково

МИР 29 – ХАСКОВО

1. Румен Митев
2. Желю  Желев
3. Веселин Димитров
4. Мария Чобанова
5. Милко Михайлов
6. Даниела Караиванова
7. Добромир Мазгалов

Румен Митев, водач на листата в 29-и МИР – Хасково, е роден през 1974 г. Има две висши образования –  по специалностите „Туризъм“ и „Европейска администрация и управление на проекти“. Бил е координатор за област Хасково на Асоциацията на служителите на МВР.

 


 

Владимир Чучуев, водач на листата в 30-и МИР – Шумен

МИР 30 – ШУМЕН

1. Владимир Чучуев
2. Галина Николова
3. Стефан Урумов
4. Петър Синджирлиев
5. Радослав Боев
6. Татяна Терзиева
7. Димитър Петков

Владимир Чучуев, водач на листата в 30-и МИР – Шумен, е роден през 1956 г. Висше образование – икономика и социология. Заместник-председател на НД „Русофили“, секретар на Националния политически съвет на ПП „Възраждане на Отечеството“.

 


 

Женя Илиева, водач на листата в 31-и МИР – ЯмболМИР 31 ЯМБОЛ

1. Женя Илиева
2. Мариян Манолов
3. Димитър Бояджиев
4. Желязко Желязков
5. Красимир Цветков
6. Начо Драгиев
7. Пламен Петков

Женя Илиева, водач на листата в 31-и МИР – Ямбол, е председател на НД „Русофили“ – Бургас, Председател на ПП „Възраждане на Отечеството“ – Бургас, национален координатор на ППВО за Югоизточен район (области – Бургас, Сливен, Ямбол, Стара Загора).

Статията е прочетена 1556 пъти
Назад към брой 174Назад

вестник Квантов преход 2011 - 2021